Resmi olmayan sonuçlara göre Kahramanmaraş Ekinözü Belediye Başkanlığını Harun Vicdan Açılan Sandık % 93.75 oranında , %42,23 oy oranı ile kazandı. İkinci sırada ise Milliyetçi Hareket Partisinin adayı Harun Şahin 38,41 ile ikinci sırada yer aldı .
Resmi olmayan sonuçlara göre Kahramanmaraş Ekinözü Belediye Başkanlığını Harun Vicdan Açılan Sandık % 93.75 oranında , %42,23 oy oranı ile kazandı. İkinci sırada ise Milliyetçi Hareket Partisinin adayı Harun Şahin 38,41 ile ikinci sırada yer aldı .
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.