Cumhuriyet Halk Partesi 47 yıl sonra Elbistan da seçimden galip çıktı. Resmi olmayan sonuçlara göre Cumhuriyet Halk Partisinin Elbistan Belediye Başkan Adayı Erkan Gürbüz açılan sandık oranı 96,91 , CHP 37,39 oy oranı ile kazanan parti oldu AKP ise 34,53 ikinci parti oldu.
Cumhuriyet Halk Partililer Elbistan meydanda seçimin zaferini Ali Öztunç ve Erkan Gürbüz ile birlikte kutladılar.
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.